טיפול בתנועה

יום שישי, 19 באוגוסט 2011

הכשרת המטפלים של האור הלבן - נרשמתי !

הייתי בערב מבוא של קורס הכשרת מטפלים של שיטת האור הלבן. הטכניקות של האור הלבן הינן טכניקות תודעה שנועדו לתת לנו כלים להתמודדות טובה יותר עם שאלות, פחדים ומצבים בעיתיים בחיים בהם ישנה שאלה שמטרידה אותנו ואין לנו תשובה או כלים להתמודד איתה, ניתן לתאר את האור הלבן כאותם מצבים בהם אנו דווקא יודעים מהי התשובה והיא מגיעה מבפנים.

אוכל להעיד בעצמי לאחר ניסיון עם האור הלבן כמי שעבר סשנים כאלה, הייתי מגיע ופוגש את המנחה שלי כאשר ראשי מלא  בבעיות טורדניות של היומיום, מחשבות מטרידות או שאלות לא פתורות והייתי יוצא מהסשן כאשר כל התשובות באות ממני, מה שמדהים בטכניקות הללו שהמנחה בטכניקה אינו מעניק את התשובות אלא רק מוליך את הסשן לפי טכניקה עם מכניזם שידוע מראש, כל התשובות מגיעות מבפנים, מגיעות מאיתנו ממקומות עמוקים ומדיטטיביים

ובכן נרשמתי לקורס הכשרת המטפלים של האור הלבן, כדי שאוכל להעמיק את הידע שלי בנושא, להתנסות ב-16 טכניקות כמו אלו שעברתי וכמובן אהיה מוסמך להעביר סשנים כאלה לאנשים אחרים, זו חייבת להיות המתנה הכי גדולה שאוכל להעניק לסובבים אותי ולעצמי. מכל הטכניקות להעצמה אישית ולהתפתחות ניתן לומר שזו אחת הטכניקות היעילות ביותר שיצא לי להתקל בה.מומלץ בחום!

2 comments: