טיפול בתנועה

יום שישי, 3 ביוני 2011

החיים משתדרגים - לילה של כתיבה

לאחרונה אני כותב יותר בלילה, אין לזה סיבה מוגדרת. אולי זה קשור לעובדה שיוצא לי לישון יותר בשעות היום ופחות בשעות הלילה, השינה שלי בלילה מתקצרת בעוד שביום אני תופס שעתיים שלוש תנומה. (מייד שמסתיימת העבודה אני נופל לאיזה שעתיים), האמת שזה יוצא יותר שינת ערב קלה מאשר שנת צהריים.

כאשר אני מסתכל על ההתקדמות המשמעותית שביצעתי בחיי בשנה וחצי האחרונות, זה נראה כאילו ביצעתי קפיצות קוואנטיות משמעותיות מאוד. הצחלחתי לעבור מהבית, מצאתי בת זוג, התקדמתי בעבודה בצורה משמעותית, מעובד פשוט לדרגת סמנכ"ל, רמת החיים שלי השתפרה. ואפילו התחלתי לימודים שנאלצתי לדחות בחודשיים שלושה. אם קראתם את הפוסט הקודם אני גם סוף סוף לוקח חופש אמיתי לאחר שלוש שנים של עבודה. מה שמזכיר לי שאני מקווה שהפעם שנשכיר את הרכב הוא לא יבוא עם כסא בטיחות לתינוק, שהיה תקוע לנו כמו עצם בגרון, פעם אחרונה שנסענו לחופשה בטבריה (לפני מיליון שנה) בכלל מי צריך כסא בטיחות לתינוק, זה כמו כסא אוכל לתינוק, או מוצרים אחרים. למה שחברות שמשכירות רכב ישימו לך את זה אם לא מילאת שאתה אבא או שאתה זקוק לזה, לדעתי זה לא משהו שאמור להופיע ברירת מחדל ברכב שכור.

בעיקרון החופשה הזו תהיה ראשונה בצימר, במהלך חיי הייתי במגוון מלונות בארץ, מלונות בוטיק, חופשות בחו"ל במלונות לא רעים בכלל, ובמלא אכסניות, אך בצימר עדיין לא הייתי. בטח לא כזה עם ג'קוזי ומסעדת שף צמודה, טבע מרהיב. אמור להיות חוויה מעניינת מאוד. למרות שאנו נוסעים שני זוגות אני מקווה שזה יהיה מעט רומנטי לי ולחברה שלי. אין ספק שכשני זוגות אנחנו נעשה שם על האש, נלך לטייל וכו' אך חשוב שיהיה הזמן שלנו לבד (לי ולחברה שלי) לנקות את הראש לטעון מצברים ובעיקר להנות מחיק הטבע ומאוכל טוב :).

השנה הזו מסמלת את השנה שבה השגתי וכבשתי הכי הרבה מטרות בחיי, החל ממקצוע, דירה וחברה ועד ליעד כלכלי ששמתי לעצמי, לימודים והשתדרגות עצמית. החל מיו ראשון אני לוקח את עצמי לשלב הבא ומתחיל לבנות תפריט מסודר, תוכנים כושר מסודרת ונפטר מכמה הרגלים רעים שיצרתי לעצמי בחודשים האחרונים. לצמצם את שתיית האלכוהול לסופ"שים בלבד, ולצמצם את צריכת הנרגילות שלי ל-0 (בנתיים זה הולך טוב) לפחות עניין הנרגילות :). בקרוב אוכל להיות בכושר, מלא באנרגיה לאחר תזונה נכונה ומלאה. החיים הללו מלאים באקסטטיות, מלאים ביופי ובכיף, אני מודה לאלוהים על כל רגע שבו אני נושם וחווה את הדברים הללו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה