טיפול בתנועה

יום חמישי, 24 במרץ 2011

החוזה נחתם הדירה בדרך ושנת לימודים חדשה בפתח

ההתרגשות בשיאה, זהו נחתם החוזה על הדירה. כל העיכובים שהיו נעלמו, הלכנו לדירה עם בעלת הבית וחתמנו על החוזה, העברנו את הצ'קים ובראשון לאפריל על אף שזה תאריך של "שקר" (1.4) אנחנו נכנסים לדירה החדשה. המטלות הרבות העומדות בפניי כגון מעבר של כל הדברים מהחדר הנוכחי לחדר החדשה, הרכבת המיטה, סידור החדר. אני צריך גם לנקות ולסדר את החדר הנוכחי ולראות מה אני מעביר איתי ומה אני משליך, וכמובן יש את המטלה העיקרית של ניקיון יסודי של כל הדירה, לצחצח אותה לחלוטין לפני שנכנסים, הדבר האחרון שארצה זה להיכנבס ולהתחיל את חיי בבית האישי שלי בתוך טינופת, מה שכן עליי לדון עם השותף שלי על סדר של דברים, כי כלים שישבו חודשים בכיור אינם באים בחשבון.

אמנם כבר שמונה חודשים הדירה אינה מיושבת והיא סגורה אך לפי מה שיצא לי לראות יש צורך להעניק לדירה ניקיון אבק + שטיפה רצינית. הצעד הזה הוא אחד מהחשובים שאני הולך לעשות במהלך השינוי של חיי מקצה לקצה, ניסיונות מעבר קודמים עלו בלהבות. הכל כתוצאה מניהול תקציבי כושל שלי, אך מצד שני לא הייתי במקום בו אני נמצא כעת, אני חושב שב-28 לחודש אתחיל לבצע את כל השינויים הנדרשים. וכמובן מאפריל יתחיל ניהול תקציבי שוטף, בכדי שלא יקרה מצב שבו לא יהיה לי כסף לשלם.

בשנה שעברה שהגעתי לגיל 26 נשבעתי שאצא מהבית לפני גיל 27 וכמעט והכול התפוצץ, אך לפי איך שזה נראה זה יקרה לפני יום הולדתי ה27 ורק ביום או יומיים :)

עם מעבר הדירה הקרב ובא, ישנו את הפסטיבל המעולה של פסילוסיבה שנערך בשמיני לחודש כשבוע לאחר כניסתי לדירה החדשה וכיום לאחר היום הולדת 27 שלי. התכנון הוא לבוא עם מספר אנשים (בעיקר החברים המעולים שלי מהצפון) ולחגוג את יום הולדתי שם בפסטיבל. אני מקווה שמזכ האוויר שמכה בנו כעת לא יהיה עוד שבועיים אחרת המסיבה תיהרס וכולנו נשאר בבית.

שלושה ימים לאחר המסיבה בפסילוסיבה, מתחילה שנת הלימודים החדשה שלי במכללת BPM, לימודי מוזיקה אלקטרונית במסלול שנתי מלא של שלושה סמסטרים, גיליתי להפתעתי הרבה שחבר טוב שלי נרשם גם היא ללימודים הללו ואנו נלמד באותו מחזור באותה כיתה, שזה אדיר!. כבר שנים אני מכין מוזיקה ללא בסיס, והנה מגיע הרגע שבו אוכל להגשים את אחד היעדים הגדולים שלי מאז שהייתי ילד, הוצאת אלבום אחד לפחות של מוזיקה.

אינני סגור על הז'אנר כי יש כמה וכמה סוגי מוזיקה שאני אוהב להכין, וכמה כאלה שאני מעוניין להתנסות בהם. נראה לעומק השנה איזה קטעים יעלו, ומה אני אעשה עם הידע החדש שארכוש, כמובן שאעדכן כאן בבלוג שלי את הקטעים החדשים ואתן לכם לשמוע אותם. כתיבה ויצירה של מוזיקה זו אחת האהבות שלי בחיים, אם מדובר בכתיבת שירים או כתיבת מוזיקה של ממש, בכלל גיליתי שהכוח האמיתי בחיים טמון ביצירה.

כאשר אנו חיים ביצירה מתמדת, אנו בוראים את עצמנו מחדש בכל יום, אנו ממצים את מלוא הפוטנציאל האמיתי שלנו ודרך היצירה מגלים את עצמנו. שכחנו מי אנחנו ומאיפה באנו, ויצירה היא אחת הדרכים לחזור למקור ולהתחבר למי שאנחנו באמת, לא מי שאמרו לנו שאנחנו, חשוב לזכור שיש לנו זמן מוגבל כאן וכל רגע שאנו מבזבזים הוא רגע שלא יחזור עוד לעולם.
אין זה אומר לצאת בפרנזי מטורף של עשייה מתוך אימפולסיביות או מתוך הרעיון שהזמן כאן קצר, כי עשייה מתוך רעיון כמו זה, זהה לאי העשייה שלנו בחיים כרגע. עשייה אמיתית נעשית מבפנים, נעשית מתוך אהבה אמיתית.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה