טיפול בתנועה

יום חמישי, 10 במרץ 2011

עיכבו במעבר הדירה ועדכון על שנת הלימודים החדשה שלי

מעבר דירה מתעכב

מעולם לא תיארתי לעצמי שמעבר דירה יהיה כזה סיפור.
חוזה הדירה מתעכב, לא ידעתי שכל כך קשה לחתום על חוזה לדירה, תמיד חשבתי שזה תהליך קליל כזה וששבוע אחרי שאחליט שאני עובר זה פשוט יקרה, מסתבר שלא כך הדבר. וזה די מבאס כי זו דירה מרוהטת קומפלט במצב מעולה, במחיר מעולה. ועברתי מלא דירות להשכרה בפתח תקווה ובתל אביב, יצא לי לטייל בגוש דן ולראות דירות מפה ועד אלוהים יודע איפה, זו הדירה עם התנאים הכי טובים שמצאתי.

ישנם כמה סעיפים על ביטוח בדירה וציוד שעלינו להסדיר ואני מקווה שהדבר יצא על הצד הטוב ביותר, בכל זאת אחרי הרבה שנים שאני מעוניין לעבור הנה הגיע רגע האמת ועכשיו חסר לי שזה יפול על איזה שטות בחוזה. לא כשאנחנו כבר כל כך קרובים :)

סידרנו כבר הכול, העברות לדירה את הציוד שאני צריך לקחת את כל נושא הכניסה לדירה בדיקות אחרונות וסריקות. הכול מוכן ומזומן, רק להעביר צ'קים לחתום על החוזה וגמרנו. משום מה פתאום רותים שנחתום בנוכחותו של עורך דין שלא ברור לי למה, עשו מזה סיפור רציני מאוד אפילו לאחר שראו את הערבים שלנו לדירה ולכסף.

עדכון לימודים חשוב


גיליתי עובדה מעניינת ביותר אחד החברים שלי (לא מבין החברים הקרובים ממש) הולך ללמוד בדיוק באותו קורס איתי יחד, באותו מחזור! שזה די אדיר. אני אעבור את שנת הלימודים הזו בצוותא עם עוד בנאדם, אני כבר חששתי שיהיה לי קשה ללמוד את הכול לבד אבל עכשיו מגיע עוד בחור טוב ללמוד איתי.

סוף סוף חלום רחוק שהיה לי ללכת ללמוד מוזיקה אלקטרונית אחרי שנים של עשיית מוזיקה בלי לדעת את הבסיס עצמו (ויצא לי דברים לא רעים) הסתבר לי שמעיין היצירתיות הגיע לאיזה גבול מסוים שממנו לא יכולתי להתקדם ללא לימודים, ללא העמקה מקצועית של הידע שלי.

כמובן שבניגוד ללימודי משפטים, מנהל עסקים או תואר ראשון וכו' זה לא "להיט" אבל זה לימודים בשביל הנשמה לא בשביל מקצוע, את המקצוע שלי מצאתי בקידום אתרים, מצאתי את השילוב המנצח של יצירתיות וצד טכני חזק. ואין ספק שהתוצאות מעידות שאני טוב במה שאני עושה, כמובן שתמיד אפשר לשפר, ללמוד ולהתפתח ורק העתיד יאמר איפה ננחת, כרגע אני קורא הרבה מאמרים בחו"ל בנושא ובעיקר מתעדכן מול גוגל וגורמים מרכזיים אחרים בשינויים המתרחשים באלגוריתמים של החיפוש וכו'.

החיים האלה פשוט רצופים הרפתקאות נפלאות שיש לחקור, לא שווה לשבת במקום, לא שווה להשאר "בשיגרה" של הרגלים מסוימים, חשוב לחקור את הצדדים בעצמנו שאנו לא מכירים, ולהבין שאין דבר שלא אפשרי בשבילנו. נשמע כמו קלישאה אך זה נכון אם שמים את האנרגיות לכיוון הנכון. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה