טיפול בתנועה

יום שלישי, 22 בפברואר 2011

התקדמות משמעותית ופתיחת ליין סטנד אפ חדש

כן הכותרת של הפוסט הזה היא בדיוק מה שהיא, נעשתה התקדמות משמעותית מצידי המתוארת בשלבים. אחד מהשלבים הללו הוא פתיחת ליין סטנד-אפ החדש של הדאבלין בהרצליה, חבר יקר שלי שי שנמצא די עמוק בתוך התעשייה הזו החליט שהוא לוקח תחת חסותו ליין של סטנדאפ, והחליט שאני אהיה השותף הפעיל שלו.

עלה הפיילוט הראשון ביום ראשון האחרון, ההופעה הייתה פיגוז, הקהל אהב את ההופעה וקיבלנו את החותמת הרישמית לכך שהליין נפתח ועבר בהצלחה את הפיילוט, עכשיו אנו מביאים אמנים מעט רציניים יותר או כבדים יותר אם תרצו, וכמובן הרבה יותר קהל.

אז לפני שאני אעלה להופיע בערבי במה פתוחה במקומות אחרים, קיבלתי לידיי את הניהול השוטף של הליין, הליין החדש של שי, הבייבי שלו. ברחוב שנקר 4 בהרצליה בכל יום ראשון בשעה 22:00 אתם צריכים לבוא לצחוק קצת, העלות היא קטנה יחסית וההופעה מצחיקה מאוד.

זהו החוזה של הדירה בשלבי חתימה וסיום, מחר אנו קובעים את היום שבו נערכת החתימה הרישמית ולקראת סוף החודש (שזה עד סופ"ש הזה) אנו מביאים צ'קים ואת כל מה שצריך בכדי להכנס לדירה כמה שיותר מהר בתחילת מרץ, אפילו טלויזיה לסלון קיבלנו בין שאר הדברים, מקרר, מיקרו וכו'.

טלויזיות בדרך כלל יקרות, ואנו ווידאנו שאנו לא אחראיים לנזק שקורה לטלויזיה הזו, אחרת טלויזיה בת 11 שנה פתאום תתקלקל לבד ואנחנו כדיירים נאלץ לשלם עליה, לא בא בחשבון. חשוב לזכור תמיד לעגן בחוזה מה שבאמת חשוב כמו ריהוט וכדומה אבל מוצרים אלקטרוניים לא כדאי בדרך כלל הם יקרים מאוד ונזק יכול לקרות להם גם כתוצאה משימוש נכון.

וכדאי שתהיה אחת איכותית, אני אוהב לראות תוכניות בישול. במיוחד אם זה בישול של מתוקים או תוכניות תחקירים, כמו 360 - תוכנית תחקירים, או כלבוטק, או בולדוזר וכו' בתוכניות בישול אני אוהב את אהרוני וכמובן איך אפשר שלא את סודות מתוקים עם קרין גורן, זכור לי שכנרשמתי ללימודים בחול, כחלק מקבלת עבודה בעגלות באנגליה היה לי ממש קשה עם זה שלא הייתה טלויזיה טובה, והטלויזיה הישראלית מבחינתי היא איכותית (לפחות תוכניות הבישול)

אחרי המעבר לדירה החדשה נוכל להתמקם ולהקים את עמדות המחשב השונות בבית, אני חושב שההתרגשות הגדולה מעבר למעבר דירה עצמו יהיה למקם את העמדות האלה בבית, מחשב אחד בסלון לעבודה, שני מחשבים בחדר בשביל Battlefield Bad company 2, אין ספק שהעמדות הללו יהיו יעילות גם למשחקים אחרים, אבל בעיקר לבאטלפילד.

אני מקווה שזה ילך טוב עברתי כל כך הרבה דירות להשכרה שיצאה לי הנשמה כבר, נמאס לי לטייל בכל מיני דירות שלא נותנות לי את התנאים הנכונים, או שהמחיר גבוה או שאין ריהוט או שמה שכתוב במודעה לא קשור לאיך שהדירה נראית בפועל

לגבי ניהול הליין, ובכן מגיעים שורה של אמנים משכמם ומעלה שכדאי לראות, ואני תמיד פונה לחברים שלי במידה ויש משהו שהוא טוב, חוצמזה שבטח חברים ירצו לפרגן במידהו אני יכול להרוויח מזה, גם יראו הופעה טובה וגם ישלמו מחיר סימלי יחסית (20-30 שקלים) ומקבלים צ'ייסר עם הבירה בדרך כלל.

כשחושבים על זה, הולך להיות ממש מצחיק, ועם הזמן כנראה שגם אותי תראו על הבמות(בערבי במה פתוחה) כך שכנראה לא בדבלין בזמן הקרוב. אבל עם זאת אני בטוח שנשמח לראותכם בליין סטנדאפ החדש. בדרך כלל ימי ראשון נחשבים לחלשים וליין כזה יכול להיות ממש ממש טוב, גם לעסק וגם לנו.

כשחושבים על זה, הליין החדש הוא למעשה צעד חשוב בחיי שלי, מעבר לעובדה שאני מבסוט על נושא העבודה שלי, קידום אתרים וכו' יש לי פעילות צדדית ענפה שיכולה להיות מתורגמת לכסף עם הזמן, זה עיסוק שהוא יותר לנשמה מאשר לדברים אחרים.
לרוב הזדמנויות כאלו לא מציגות את עצמן וכאן החלטתי לקחת את ההזדמנות הזו בשתי ידיים, הזגמנות שיכולה להיות מצחיקה בטירוף ויעילה בטירוף. להופיע על במות יכול להיות נחמד.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה