טיפול בתנועה

יום שני, 17 בינואר 2011

לקחת חופשה ? חו"ל או בארץ ?

זהו החלטתי לקחת חופשה, עוד לא יודע איפה אבל הרעיון של לעזוב את העבודה לשבוע, שבועיים קוסם לי. חשבתי ללכת לאירופה עד שגיליתי שאם אני אסע לשם כרגע אני אהפוך לקוביית קרח, למעט העובדה שתחת הרים של שלג נמצאת עיר יפהפייה, אין לי כל כך רצון להתקע שם.

לאחר מכן חשבתי אולי ללכת על חופשה טרופית, ללכת לאחד האיים ואז ראיתי שאין לי סכום כזה, ותאילנד וכדומה לא כל כך קוסם לי. כן אני לא בנאדם בורגני שרוצה לטוס לתאילנד או להודו ולטייל ושיהיה לי תמונה עם נמרים מסוממים כמו לשלוש רבעים מהאוכלוסיה הישראלית.

שיהיה אלבום שלם המוקדש כולו להודו ולאנשים רנדומליים שטיילתי עימם, תמונות על רקע צוקים שאני עומד ופורס את הידיים כמו ליאו מהטיטאניק וכו', נראה לי מיותר, אולי אני סתם בורגני ואולי אני פשוט משעמם אבל לטייל ברחובות של גרמניה או הולנד נראה לי הרבה יותר מלהיב.

עם סכומי הכסף שאירופה תעלה לי, אולי עדיף שאצא לחופשה באחד ממלונות בתל אביב ואסגור את הסיפור, או אפילו חופשה קצרה באילת יכולה לספק את הצורך העז שלי פשוט להתעסק במשהו אחר מאשר העבודה שלי. באפריל הזה שיבוא אני מתחיל לימודים, ולכן חשבתי לפני הלימודים לצאת לחופש כי אחרי שהשנה תתחיל כבר לא תהיה לי אפשרות.

מצד שני הלימודים הללו בתל אביב ופעמיים בשבוע, כך שלעלות לצפון ל3-4 ימים הפך להיות אופציה ממש טובה. אוותר על חופשה בחו"ל לעת עתה ואעלה צפונה. יש לא מעט מלונות וצימרים בצפון שדווקא אוכל לקחת את החברה שלי אליהם. לא מזמן באתר גרופר או באתר יממה היה מבצע וקופונים על מלון בוטיק בצפון, והאמת בגלל המחיר קניתי.

יש לי עכשיו שלושה קופונים למלונות בצפון או צימרים כאלה שאני יכול להשתמש בהם, אני רציתי צימר ספציפי אבל הוא תפוס עד מרץ (הייתם מאמינים הישראלים פשוט לא נחים) וגם יש הגבלות על הקופונים שעליי להזמין שלושה שבועות מראש ולא לפני או אחרי.

לשבת ולהרגע שלושה או ארבעה ימים יכול להיות חוויה מרעננת, בכל זאת לעבוד מהבית זו חוויה מלמדת ולא פשוטה בכלל (מי שעובד מהבית מבין לליבי). לא יצאתי לחופשה כבר כמה שנים אמנם לא עסקתי תמיד במקצוע שאני עוסק בו כרגע ולא היו לי היתרונות המשמעותיים של העסק הנוכחי (עבודה מהבית) אך חופשה קוסמת לי כבר הרבה זמן.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה