טיפול בתנועה

יום חמישי, 23 בדצמבר 2010

סוף החודש - זמן של טירוף מוחלט

לא יודע מה אתכם, אבל אצלי סוף החודש או אפילו החצי השני של החודש הופך להיות התקופה הכי לחוצה שלי. אין לי זמן לעשות כלום חוץ מלבנות קישורים ולבצע אופטימיזציות, כל חברת קידום אתרים בארץ מכילה בתוכה מספר עובדים, איני מכיר חברה שהיא - one man operation , ואלו שאני כן מכיר לא מחזיקות יותר מ 4 לקוחות גדולים באמת, כי יש גבול למה שאדם יכול לעשות.

שצריך לבנות אלף קישורים לבצע חמש אופטימיזציות, לענות ללקוחות בטלפון לתמרן שיתופי פעולה ולעדכן את הבלוגים באופן קבוע אפשר למצוא את עצמנו אחוזי טירוף עד כדי מחסור בשינה, מתח, לחץ, הצוואר נתפס הכתפיים מתחילות לכאוב מהישיבה במחשב ובכלליות המערכות מאותתות לך להפסיק.

המערכות יכולות ללכת להז****, יש לקוחות וללקוחות האלה יש יעדים, ואת היעדים האלה חייבים להשלים בכל מחיר, כן אני יודע מה תגידו (לא במחיר הבריאות). נכון הבריאות שלי לא בדיוק נפגעת, אז הדלקת בכתף חוזרת מתקופות האימונים, והשינה נעשית קצת דלה אבל זה מחיר קטן לשלם עבור הסיפוק האדיר של השלמת היעדים.

הקצב המטורף בו אני בונה את הקישורים גורמת ל-sitelinks לצוץ בהמון ביטויים, אפילו בביטויים זנב ארוך. המיקומים של האתרים שאני מקדם עולים בקצב די טוב, ויש לי מידיי פעם שיחות טלפון מרגשות ללקוח, לומר לו, "תקשיב הגעת למקום ראשון". אני לא יכול לתאר את התחושה הזו, את העילוי שאני חש כאשר הבאתי לקוח למקום הראשון.

פסיכופת ? - אולי.


כן יש לי בעיה, אני מודה. אני מכור לקישורים ולאופטימיזציות. שאני רואה אתר שזקוק לאופטימיזציה המוח שלי מתחיל לרוץ, אני רואה את כל האגפים שאפשר לפתח את כל הכתבות שאפשר להוסיף את כל הקישורים, כאילו נפתחת תמונה ענקית של כל סכימת האתר וזוהרים הנקודות שדרושות שיפור.

נשמע לכם מוכר ? אולי גם אתם נדבקתם בחיידק הזה של קידום אתרים, אם העדפתם לכתוב מאמר בארבע בבוקר בשישי בלילה אחרי שחזרתם מפאב, במקום להיות עם חברה שלכם, כנראה שיש לכם את הבעיה שלי יש. אני לא מתבייש לומר שקידום אתרים מרתק אותי, מרתק אותי בצורה בלתי רגילה, איני מסתכל על האינטרנט ועל אתרים אותו דבר מאז שגיליתי את הבפנים, את העולם שנסתר מהבנתם של ההדיוטות.

מעולם לא חשבתי שהתאהב בצורה כל כך מסוכנת במקצוע שלי, עד שהמקצוע שלי הפך לתחביבים שלי שהפכו לאובססיה שלי :). אני אוהב את מה שאני עושה בכל רגע שאני עושה את זה, התחושה שאני מקבל מבניית קישור טוב, הסיפוק אני מקבל שאני שומע את החיוך מהצד השני של השפופרת (אל תגידו לי שאינכם יכולים לשמוע חיוך). אין דבר שמתעלה על כך.

וגם אם יש דברים שמתעלים על כך, לא איכפת לי, ככל שלחוץ יותר ויש יותא יעדים לכבושד בזמן שהוא לא אפשרי אני רק נעשה יותר מורעל לכבוש אותם. לכן הזמן הזה של החודש הוא עילוי מבחינתי, אני מתמרן כל כך הרבה דברים יחד שאין לי זמן לדבר עם אף אחד, רק לעבוד. (חברה שלי מסכנה לידה איני יכול לדבר על קידום אתרים, היא איימה שתעזוב D:)

קישורים קישורים קישורים , אופטימיזציות אופטימיזציות אופטימיזציות, עוד קצת קישורים ועוד קצת קישורים. כל הליל והיום בונים קישורים, לדעתי זה לא בריא אך מצד שני זה עובד, ומספק לאללה אתם אוהבים את העבודה שלכם ?

אני מאוהב שלי

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה